Cezveler

Emaye Cezve Sarı

Emaye Cezve Sarı

Emaye Cezve Sarı

Çap: 8 cm
Derinlik: 8 cm
Kapasite: 300 ml.
Renk: Sarı
Materyal: Çelik Sac / Emaye

Emaye Cezve Sarı Özellikleri:

1 – Emaye Cezve, ev ve işletme kullanımına uygundur.
2 – Tüm dış aktivitelerinizde su ısıtmak ve kahve pişirmek için idealdir.
3 – Pürüzsüz yapısı nedeniyle bakteri üremesine karşı korunaklıdır.
4 – Kesilme ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.
5 – Temizlenmesi kolaydır – bulaşık makinesinde yıkanabilir.
6 – Geri dönüştürülebilir.
7 – Kaplamanın altında çelik sac olduğundan mikrodalga kullanımına uygun değildir.

Emaye Cezve Sarı ile çok lezzetli Türk kahvesi pişirebilir, süt ve benzeri sıvılarınızı çok hızlı bir şekilde ısıtıp servisini yapabilirsiniz.

Emaye kahve cezvesi pürüzsüz ve gözeneksiz yüzeye sahip son derece kullanışlı bir üründür. Kolay temizlenir, sağlıklı ve sağlam yapıları ile uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Emaye kahve cezvesi, emaye kaplamaya uygun sacdan imal edilmiştir. Kordonlu dediğimiz kendinden kıvrımlı yapısı asla bakteri üremesine müsaade etmediği için son derece sağlıklıdır ve işletmeler için özellikle tercih sebebidir.

Renkli emaye kahve cezvesi, emaye kupa, emaye tabaklar ve diğer emaye ürünlerimiz gibi, indüksiyonlu ocak, direk ateş ve fırın kullanımına uygundur. Bulaşık makinesinde de yıkanabilir.

Doğal ve sağlıklı beslenmenin ön plana çıktığı şu dönemlerde bu renkli emaye cezve modelleri, zamansız kullanımı ile bir ömür boyu mutfaklarınızı süsleyebilirler.

Kaliteli ve sağlıklı yapılarının ön planda olduğu emaye ürünler sevdikleriniz için de son derece güzel birer hediye seçeneği olabilirler.

Renkli emaye cezve modelleri yanında emaye tabak, emaye kupa, emaye reçellik ve sosluklar ve emaye kâseler ile birlikte kendinize çok renkli ve sağlıklı emaye setler oluşturabilirsiniz.

Emaye Cezve Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Emayeci emaye cezve modelleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak, gelecek nesillere kadar uzun ve ışıltılı kullanım için elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Emaye Cezve Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi

Bulaşık makinesine koymadan önce üzerindeki yiyecek artıklarını veya yanmış yiyecekleri çıkarın, yanmış yapışmış yiyeceklerin üzerine hafif ılık ya da sıcak su dökün az miktar jel bulaşık deterjanı koyun, yumuşak bir fırça ya da sünger ile hafifçe ovarak yüzeyi kirden arındırın, ardından ılık suyla durulayın. Bulaşık makinesine yerleştirdikten sonra hassas cam temizleme programını kullanın.

Emaye Cezve Elde Temizlenmesi

* Jel bulaşık deterjanları ve bulaşık süngeri ile yıkanmasını öneriyoruz.
* Emaye pizza tabakları üzerinde oluşan siyah çizgiler genelde paslanmaz çelik çatal kaşık bıçakların metal aşınmasıdır, yumuşak bir bulaşık jeli ile ovularak giderilebilir.
* Eğer leke kalmışsa ılık bir suya çok az sirke ilave ederek yumuşak bir bez ile ovmak yeterli olacaktır.
* Su lekeleri kalmaması ve nem ortamı oluşmasına engel olmak için yıkama sonrası güzelce kurulandığından emin olun.

Emaye Cezve Sarı – Emaye Ürünler – Cezveler

 

Önceki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir