Çorba Kupası, Kupalar

Emaye Çorba Kupası Asker Yeşili

Emaye Çorba Kupası Asker Yeşili
Emaye Çorba Kupası Asker Yeşili

Emaye Çorba Kupası Asker Yeşili

 

Emaye Çorba Kupası Asker Yeşili

Ölçü: 8,5 x 11 cm
Renk: Asker Yeşili
Kapasite: 450 ml.
Materyal: Çelik sac / emaye

Emaye kupa kullanım özellikleri

1- Ev ve işletme kullanımına uygundur.
2 – Dış mekân kullanım için son derece idealdir.
3 – Pürüzsüz yapısı nedeniyle bakteri üremesine karşı korunaklıdır.
4 – Kesilme ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.
5 – Temizlenmesi kolaydır – bulaşık makinesinde yıkanabilir.
6 – Geri dönüştürülebilir.
7 – Kaplamanın altında çelik sac olduğundan mikrodalga kullanımına uygun değildir.

Emaye Çorba Kupası Asker Yeşili , kupa ve bardaklar kategorisinde zücaciye sektöründe en sağlıklı ve en sağlam ürün gruplarının en üst halkasında yer alan ürünlerden bir tanesidir. Sert ve pürüzsüz yüzeyi asla aşınma yapmaz. Bu sayede tüm dış etkenlerden etkilenmediği için bir salınımı olmaz ve bu ürünü son derece kullanışlı ve sağlıklı kılar. Özenli kullanımı neticesinde çok uzun yıllar ilk günkü şekli ile size hizmet ederler. Renkli emaye kupalar ile sıcak ve soğuk içecek servislerini sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Tek satışları yanında hediyelik olarak 2’li emaye kupa şeklinde de değerlendirebilirsiniz.

Her kullanıcıya hitap edebilecek çok farklı emaye kupa tasarımları mevcuttur.

Emaye mutfak ürünleri ve emaye kupalar, farklı et kalınlıklarında, emaye kaplamaya uygun çelik saclardan imal edilmektedirler.

Emaye kupalar, kordonlu dediğimiz kendinden kıvrımlı yapısı asla bakteri üremesine olanak vermediği için son derece sağlıklıdır ve işletmeler için özellikle tercih sebebidir.

Tüm emaye mutfak ürünleri gibi, emaye kupalarımız da indüksiyonlu ocak, gazlı ocak, fırın ve bulaşık makinesi kullanımına uygundur.

Dayanıklı, sağlam ve sağlıklı yapıları ile emaye kupalar, zamansız kullanım özellikleri ile bir ömür boyu sofralarınızı süsleyebilirler. Cıvıl cıvıl renkleri ve bazen dekorlu modelleri ile her zevke hitap edebilen emaye kupalar, kaliteli yapıları ile de ayrıca güzel bir hediye seçeneğidir.

Emaye kupaların yanında emaye tabaklar, emaye reçellik ve sosluklar ve emaye kâseler ile birlikte kendinize çok renkli ve sağlıklı emaye setler oluşturabilirsiniz.

Emaye Kupa Bakım ve Temizlik İpuçları:

Emayeci marka emaye kupa ve mutfak ürünleri bulaşık makinesi kullanımına uygundur. Ancak uzun yıllar benzer kalitede ve parlaklıkta kullanmak için elde yıkanmasını tavsiye ediyoruz.

Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi:

Emaye ürünleri bulaşık makinesine kaldırmadan önce içlerindeki kalanları çıkarın, hafifçe çalkalayıp bulaşık makinesi ondan sonra yerleştirin. Hassas programda yıkayın.

Elde Temizlik için :

Tabak tarzı emaye ürünleri temizlemek için su ve deterjan dolu bir kaba koyup kaynatabilir ve yumuşak bir sünger yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz.
Tava ve tencereler için yemekleri içinden çıkardıktan sonra içerisine deterjan ve su ilave edip hafifçe kaynatın kirlerin kabarıp kolayca temizlendiğini göreceksiniz.

Emaye Çorba Kupası Asker Yeşili – Emaye Ürünler – Emaye Kupalar

[safir_mainheading title=”Ürün Görselleri” icon=”foto”]

 

Önceki

Yorumlar

 1. abdullah kurum dedi ki:

  fiyat bilgisi almak istiyorum

  1. Kerem Tezcan dedi ki:

   Merhabalar.
   https://www.camlicahome.com/emaye-urunler
   buradan perakende satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir