23 cm Tabaklar, Tabaklar

Emaye Çukur Yemek Tabağı Kırmızı

Emaye Çukur Tabak Kırmızı

Emaye Çukur Yemek Tabağı Kırmızı

Çap: 23 cm
Derinlik: 3,5 cm
Renk: Kırmızı
Materyal: Çelik Sac / Emaye

Emaye Çukur Yemek Tabağı Kırmızı ile benzer renklerde farklı ölçülerde emaye tabak, emaye kupa ve diğer emaye ürünler ile bir set oluşturabilir canlı ve harika bir emaye yemek tabağı seti sahibi olabilirsiniz.

Emaye yemek tabağı ideal ölçüsü ile tüm sulu yemek servisleriniz için uygundur.

Ev ve işyeri kullanımına uygun yapıda ve tasarımda olan bu emaye yemek tabağı, kullanım alanı dar olan kamp ve piknik aktiviteleri için de idealdir. Hafif yapıları ve üst üste istiflenme kolaylığı kullanım açısından bu tabakları daha da cazip kılar.

Yerli üretim emaye tabak modelleri, görsel açıdan sunumların daha canlı renklerde olması ve daha sağlıklı sofralar kurma adına tercih edilebilir.

Emaye Tabak Nedir?

Emaye tabak modelleri, eskilerin çinko dedikleri şimdilerde emaye kaplamaya uygun kalitedeki metallerin emaye ile kaplanması sonucu oluşmuş son derece sağlıklı sofra ve sunum gereçlerindendir.

* Porselen emaye cam ve çeliğin pozitif özelliklerini mükemmel bir şekilde 800 – 850 °C de birleştirerek, pişirme ve sunum amaçlı mutfak ürünleri adı altında çok daha başarılı bir malzeme ortaya çıkarır.

Emaye tabak sağlıktır.

Emaye Çukur Yemek Tabağı Kullanımı

Emaye yemek tabağı kahvaltı salonları da dâhil tüm işletmelerde ve evlerde farklı ebatları ile çeşitli sunumlar yapmanızın en renkli ve sağlıklı yollarından birisidir.

İşletmelerde yemek, kamp ve karavan ortamında çok amaçlı servisleriniz için kullanabileceğiniz emaye servis tabağı 25 cm boyutu ve canlı renkleri ile sofranıza çok şık bir hava katacaktır.

Nötr yapıları ile yiyeceklerin tatlarını değiştirmez, bakım ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

Farklı boyları ile emaye tabak seti oluşturabilirsiniz.

12 cm emaye tabaklar kahvaltılarda, 17 cm tabaklar pasta ve tatlı sunumları ve küçük porsiyonlarda yiyecek servislerinde kullanılabilir.

21 ve 23 cm emaye tabaklar ile karavan tarzı kullanım alanı dar olan yerlerde servis tabağı olarak son derece kullanışlıdırlar.

25 ve 26 cm emaye tabak modelleri tüm porsiyonluk gıdalarınız için kullanabilir, aynı anda farklı ordövrleri sunmak adına da sizlere canlı renkleri ile eşlik ederler.

Emaye tabaklar hafiftir. Servis ve taşıma açısından son derece kullanışlıdırlar.

Emaye Çukur Yemek Tabağı Sağlıklı mıdır?

* Tamamen doğal malzemelerden üretildikleri için son derece sağlıklı ürünlerdir.
* Toksik değildir.
* Son derece sert ve pürüzsüz materyaldir. Isıya maruz kalsalar da bir salınımları olmaz çözülmezler. Bu da sağlık açısından bir riski olmadığı anlamına gelir.
*- Temizlenmesi kolay ve anti bakteriyeldir. – pürüzsüz paslanmaz gözeneksiz yüzey, yiyecekleri pişirirken, fırınlarken ve saklarken mükemmel düzeyde hijyen sağlar.

Emaye Çukur Yemek Tabağı Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Emayeci emaye tabak modelleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak, gelecek nesillere kadar uzun ve ışıltılı kullanım için elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Emaye Çukur Yemek Tabağı Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi

Bulaşık makinesine koymadan önce üzerindeki yiyecek artıklarını veya yanmış yiyecekleri çıkarın, yanmış yapışmış yiyeceklerin üzerine hafif ılık ya da sıcak su dökün az miktar jel bulaşık deterjanı koyun, yumuşak bir fırça ya da sünger ile hafifçe ovarak yüzeyi kirden arındırın, ardından ılık suyla durulayın. Bulaşık makinesine yerleştirdikten sonra hassas cam temizleme programını kullanın.

Emaye Çukur Yemek Tabağının Elde Temizlenmesi

* Jel bulaşık deterjanları ve bulaşık süngeri ile yıkanmasını öneriyoruz.
* Emaye servis tabakları üzerinde oluşan siyah çizgiler genelde paslanmaz çelik çatal kaşık bıçakların metal aşınmasıdır, yumuşak bir bulaşık jeli ile ovularak giderilebilir.
* Eğer leke kalmışsa ılık bir suya çok az sirke ilave ederek yumuşak bir bez ile ovmak yeterli olacaktır.
* Su lekeleri kalmaması ve nem ortamı oluşmasına engel olmak için yıkama sonrası güzelce kurulandığından emin olun.

Emaye Çukur Yemek Tabağı Kırmızı – Emaye Ürünler – Emaye Tabak

 

Önceki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir