Tabaklar

Emaye Derin Düz Tabak Turkuaz

Emaye Derin Düz Tabak Turkuaz
Emaye Derin Düz Tabak Turkuaz

Emaye Derin Düz Tabak Turkuaz

Emaye Derin Düz Tabak Turkuaz

 

Çap : 25 cm
Renk : Turkuaz
Materyal : Çelik sac / emaye

1- Ev ve işletme kullanımına uygundur.
2 – Kamp ve kullanım alanı dar yerler için ideal boyu ile servis ve sunum için kullanıma elverişlidir.
3 – Pürüzsüz yapısı nedeniyle bakteri üremesine karşı korunaklıdır.
4 – Kesilme ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.
5 – Temizlenmesi kolaydır – bulaşık makinesinde yıkanabilir.
6 – Geri dönüştürülebilir.
7 – Kaplamanın altında çelik sac olduğundan mikrodalga kullanımına uygun değildir.

Emaye Derin Düz Tabak Turkuaz, sofra ve sunumlarınızın vazgeçilmezi olmaya adaylar. Yemek servisi için işletmelerin ve kamp ortamındaki yemek servislerinin ideal boydaki bu tabakları, parlak renkli ve sağlam yapıları yanında kolay temizlenen pürüzsüz yüzeyi ile sağlık açısından son derece başarılıdır. Sofra ve sunum için ideal olan emaye tabaklar başta horeca sektörü olmak üzere hediyelik eşya mağazaları, yiyecek içecek imalatı ve servisinin bulunduğu tüm mekanlarda, kamp ortamında ve hatta ev kullanımı için dahi sıklıkla tercih edilmektedir. 1,3 mm özel çelik sacdan imal edilmiştir. Kordonlu dediğimiz kendinden kıvrımlı yapısı asla bakteri üremesine müsaade etmediği için son derece sağlıklıdır ve işletmeler için özellikle tercih sebebidir. Emaye tabaklar, eğer gerekli ise indüksiyonlu ocak, gazlı ocak fırın kullanımına uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Minimalist yaklaşımın ve hijyenin ön plana çıktığı şu dönemlerde bu şirin emaye sunum tabakları, zamansız kullanımı ile bir ömür boyu sofralarınızı süsleyebilirler. Kaliteli ve sağlıklı yapılarının ön planda olduğu emaye ürünler sevdikleriniz için de son derece güzel birer hediye seçeneği olabilirler. Hafta sonu pikniklerinizde, evde, ofiste, kamp ortamlarında, dağ yürüyüşlerinde ya da deniz kenarında ailecek otururken, okul yolundaki bir ufaklığın beslenme çantasında, mutfağınızda bulunan tereğin bir köşesinde, işyerinizde masanızda yani emaye hayatınızın her köşesinde ve her zaman yanınızda sizin için var olsun. Emaye tabak, yanında emaye kupa, emaye reçellik ve sosluklar ve emaye kaseler ile birlikte kendinize çok renkli ve sağlıklı emaye setler oluşturabilirsiniz.

Emaye – Ateşten doğan doğal bir malzeme, korozyona karşı dayanıklı ve cam kadar saftır, zaman ve atmosfer koşullarından etkilenmeyen ve çok  çeşitli renklerde şekillenebilen, her zaman geri dönüştürülebilen bir malzemedir. Porselen emaye, metaller üzerinde koruyucu, fonksiyonel ve dekoratif amaçlar için kullanılan inorganik ve camsı bir kaplamadır.

Emaye Tabakların Bakım ve Kullanımı

– Emaye tabaklarımız bulaşık makinesinde ve elde yıkanabilirler. Su lekeleri kalmaması ve nem ortamı oluşmasına engel olmak için yıkama sonrası güzelce kurulandığından emin olun.

–  Eğer leke kalmışsa ılık bir suya çok az sirke ilave ederek yumuşak bir bez ile ovmak yeterli olacaktır.

– Jel bulaşık deterjanları ve bulaşık süngeri ile yıkanmasını öneriyoruz.

– Tabaklar üzerinde oluşan siyah çizgiler genelde paslanmaz çelik çatal kaşık bıçakların metal aşınmasıdır, yumuşak bir bulaşık jeli ile ovularak giderilebilir.

Emaye kullanmak sağlıklı mıdır?

– Gıdaya ve emaye kaplamaya uygun olan çelik sac ve cam ( emay) pürüzsüz bir yapı oluşturduğundan ve yaklaşık 800 ° C’de pişirildiğinden tüm gıdalarınızı gönül rahatlığı ile emaye tabaklarımızda servis edebilirsiniz. Ve hatta mümkünse sağlıkları hepimiz için önemli olan çocuklarınıza bu son derece sağlam ve sağlıklı emaye tabaklarda yemeklerini servis edebilirsiniz.

 

[safir_mainheading title=”Ürün Görselleri” icon=”foto”]

 

Önceki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir