0536 944 54 44
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Emaye Patates Kupası

06 Ağustos 2018
278 kez görüntülendi

Emaye Patates Kupası Nil Yeşili

 

Emaye Patates Kupası

Ölçü: 8,5 x 7,5 cm
Renk: Nil Yeşili
Kapasite: 350 ml.
Materyal: Çelik sac / emaye

Emaye kullanmanın avantajları;

Emaye doğada bulunan son derece doğal malzemelerden oluşur ve birçok güzel özelliğe sahiptir.

Emayeci patates kupası tercih etmeniz için bazı nedenler

* Tüm ocak türlerine uygundur.
* Kesilmeye ve çizilmeye dayanıklıdır.
* Geri dönüştürülebilir.
* Sert ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir bu nedenle kolay temizlenir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
* Anti bakteriyeldir.
* Kolay ısınması ve ısıyı eşit ve hızlı bir şekilde yaymasından dolayı enerji tasarrufu sağlayan özelliği son derece önemlidir.
* Kaplamanın altında çelik sac olduğundan mikrodalga kullanımına uygun değildir.
* Son derece doğal ve sert bir malzeme olduğundan pişirme sırasında çözülme olmaz bu da sağlığınız açısından ne kadar başarılı bir ürün olduğunun garantisini size verir.
* Bakımı kolaydır.
* Kullanışlı ve hafif olan bu materyaller, işletmeler için de son derece önemli ürünlerdir. Bir porselen veya seramik tabak kadar ağır değildir. Başka bir deyişle hafif ve sağlıklı yapılarından dolayı tercih sebebidirler.
* Çok canlı renk seçenekleri vardır ve bunu uzun yıllar korurlar.

Emaye Patates Kupası, kupa ve bardaklar kategorisinde zücaciye sektöründe en sağlıklı ve en sağlam ürün gruplarının en üst halkasında yer alan ürünlerden bir tanesidir. Sert ve pürüzsüz yüzeyi asla aşınma yapmaz. Özenli kullanımı neticesinde çok uzun yıllar ilk günkü şekli ile size hizmet ederler. Sağlıklı ve şık sunumlar için burger ve benzeri restoranların sıklıkla tercih ettiği bu ürünler ev kullanımı için de ideal ürünlerdir. Fırın kullanımına da uygun olan bu sağlıklı emaye kupalarda fırında yapılabilen tüm yiyecek gruplarında kullanabilirsiniz.

Emaye mutfak ürünleri ve emaye patates kupaları, farklı et kalınlıklarında, emaye kaplamaya uygun çelik saclardan imal edilmektedirler.

Emaye patates kupası, kordonlu dediğimiz kendinden kıvrımlı yapısı asla bakteri üremesine olanak vermediği için son derece sağlıklıdır ve işletmeler için özellikle tercih sebebidir.

Tüm emaye mutfak ürünleri gibi, emaye kupalarımız da indüksiyonlu ocak, gazlı ocak, fırın ve bulaşık makinesi kullanımına uygundur.

Dayanıklı, sağlam ve sağlıklı yapıları ile emaye patates kupaları, zamansız kullanım özellikleri ile bir ömür boyu sofralarınızı süsleyebilirler. Cıvıl cıvıl renkleri ve bazen dekorlu modelleri ile her zevke hitap edebilen emaye kupalar, emaye tabak, emaye kase ve emaye sofra ve sunum ürünleri ile birlikte set yapılabilirler.

Kaliteli yapıları ile de ayrıca güzel bir hediye seçeneğidir.

Emaye Patates Kupası Bakım ve Temizlik İpuçları:

Emayeci marka emaye patates kupası ve mutfak ürünleri bulaşık makinesi kullanımına uygundur. Ancak uzun yıllar benzer kalitede ve parlaklıkta kullanmak için elde yıkanmasını tavsiye ediyoruz.

Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi:

Emaye ürünleri bulaşık makinesine kaldırmadan önce içlerindeki kalanları çıkarın, hafifçe çalkalayıp bulaşık makinesi ondan sonra yerleştirin. Hassas programda yıkayın.

Elde Temizlik için :

Tabak tarzı emaye ürünleri temizlemek için su ve deterjan dolu bir kaba koyup kaynatabilir ve yumuşak bir sünger yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz.
Tava ve tencereler için yemekleri içinden çıkardıktan sonra içerisine deterjan ve su ilave edip hafifçe kaynatın kirlerin kabarıp kolayca temizlendiğini göreceksiniz.

Emaye Patates Kupası – Emaye Ürünler – Emaye Kupalar

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?