Pizza Tabakları, Pizza Tabağı 22 cm, Tabaklar

Emaye Pizza Tabağı Gri

Emaye Pizza Tabağı Gri

 

Emaye Pizza Tabağı Gri

Çap: 22 cm
Derinlik: 2 cm
Renk: Gri
Materyal: Çelik Sac / Emaye

Emaye Pizza Tabağı Gri ile benzer renklerde farklı ölçülerde emaye tabak, emaye kupa ve diğer emaye ürünler ile bir set oluşturabilir canlı ve harika bir emaye pizza tabağı seti sahibi olabilirsiniz.

Emaye pizza tabağı ölçüsü çeşitli ordövr, porsiyon et ve balık, hamburger servisi gibi birçok yemek için de ideal boydadır.

Ev ve işyeri kullanımına uygun yapıda ve tasarımda olan bu emaye pizza tabağı, kullanım alanı dar olan kamp ve piknik aktiviteleri için de idealdir. Hafif yapıları ve üst üste istiflenme kolaylığı kullanım açısından bu tabakları daha da cazip kılar.

Yerli üretim emaye pizza tepsisi modelleri, görsel açıdan sunumların daha canlı renklerde olması ve daha sağlıklı sofralar kurma adına tercih edilebilir.

Emaye Tabak Nedir?

Emaye tabak modelleri, eskilerin çinko dedikleri şimdilerde emaye kaplamaya uygun kalitedeki metallerin emaye ile kaplanması sonucu oluşmuş son derece sağlıklı sofra ve sunum gereçlerindendir.

* Porselen emaye cam ve çeliğin pozitif özelliklerini mükemmel bir şekilde 800 – 850 °C de birleştirerek, pişirme ve sunum amaçlı mutfak ürünleri adı altında çok daha başarılı bir malzeme ortaya çıkarır.

Emaye tabak sağlıktır.

Emaye Pizza Tabağı Gri Kullanımı

Emaye pizza tepsisi kahvaltı salonları da dâhil tüm işletmelerde ve evlerde farklı ebatları ile çeşitli sunumlar yapmanızın en renkli ve sağlıklı yollarından birisidir.

İşletmelerde pizza pişirmek ve servisinde, kamp ve karavan ortamında çok amaçlı servisleriniz için kullanabileceğiniz emaye pizza tepsisi, 22 cm boyutu ve canlı renkleri ile sofranıza çok şık bir hava katacaktır.

Nötr yapıları ile yiyeceklerin tatlarını değiştirmez, bakım ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

Farklı boyları ile emaye pizza tepsisi seti oluşturabilirsiniz.

12 cm emaye tabaklar kahvaltılarda, 17 cm tabaklar pasta ve tatlı sunumları ve küçük porsiyonlarda yiyecek servislerinde kullanılabilir.

21 ve 23 cm emaye tabaklar ile karavan tarzı kullanım alanı dar olan yerlerde servis tabağı olarak son derece kullanışlıdırlar.

25 ve 26 cm emaye tabak modelleri tüm porsiyonluk gıdalarınız için kullanabilir, aynı anda farklı ordövrleri sunmak adına da sizlere canlı renkleri ile eşlik ederler.

22 cm, 28 cm ve 32 cm pizza tepsileri ile hem pizzalarınızı pişirebilir hem de servisini yapabilirsiniz.

Emaye tabaklar hafiftir. Servis ve taşıma açısından son derece kullanışlıdırlar.

Emaye Pizza Tabağı Sağlıklı mıdır?

* Tamamen doğal malzemelerden üretildikleri için son derece sağlıklı ürünlerdir.
* Toksik değildir.
* Son derece sert ve pürüzsüz materyaldir. Isıya maruz kalsalar da bir salınımları olmaz çözülmezler. Bu da sağlık açısından bir riski olmadığı anlamına gelir.
*- Temizlenmesi kolay ve anti bakteriyeldir. – pürüzsüz paslanmaz gözeneksiz yüzey, yiyecekleri pişirirken, fırınlarken ve saklarken mükemmel düzeyde hijyen sağlar.

Emaye Pizza Tabağı Gri Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Emayeci emaye pizza tabağı modelleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak, gelecek nesillere kadar uzun ve ışıltılı kullanım için elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Emaye Pizza Tabağı Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi

Bulaşık makinesine koymadan önce üzerindeki yiyecek artıklarını veya yanmış yiyecekleri çıkarın, yanmış yapışmış yiyeceklerin üzerine hafif ılık ya da sıcak su dökün az miktar jel bulaşık deterjanı koyun, yumuşak bir fırça ya da sünger ile hafifçe ovarak yüzeyi kirden arındırın, ardından ılık suyla durulayın. Bulaşık makinesine yerleştirdikten sonra hassas cam temizleme programını kullanın.

Emaye Pizza Tabağı Elde Temizlenmesi

* Jel bulaşık deterjanları ve bulaşık süngeri ile yıkanmasını öneriyoruz.
* Emaye pizza tabakları üzerinde oluşan siyah çizgiler genelde paslanmaz çelik çatal kaşık bıçakların metal aşınmasıdır, yumuşak bir bulaşık jeli ile ovularak giderilebilir.
* Eğer leke kalmışsa ılık bir suya çok az sirke ilave ederek yumuşak bir bez ile ovmak yeterli olacaktır.
* Su lekeleri kalmaması ve nem ortamı oluşmasına engel olmak için yıkama sonrası güzelce kurulandığından emin olun.

Emaye Pizza Tabağı Gri – Emaye Ürünler – Emaye Tabak

 

Önceki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir