0536 944 54 44
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Emaye Pizza Tabağı Turkuaz

15 Nisan 2019
264 kez görüntülendi
Emaye Pizza Tabağı Turkuaz

Emaye Pizza Tabağı Turkuaz

 

Emaye Pizza Tabağı

Çap: 28 cm
Derinlik: 1 cm
Renk: Turkuaz
Materyal: Çelik Sac / Emaye

Emaye Pizza Tabağı Turkuaz ile benzer renklerde farklı ölçülerde emaye tabak, emaye kupa ve diğer emaye ürünler ile bir set oluşturabilir canlı ve harika bir emaye tabak seti sahibi olabilirsiniz.

Emaye pizza tabağı ile aileniz için fırında pizza pişirebilir aynı pizza tabağı ile servisini de gerçekleştirebilirsiniz.

Ev ve işyeri kullanımına uygun yapıda ve tasarımda olan bu renkli emaye tabaklar, kullanım alanı dar olan kamp ve piknik aktiviteleri için idealdir.

Yerli üretim emaye tabak modellerimizi, görsel açıdan sunumların daha canlı renklerde olması ve daha sağlıklı sofralar kurma adına tercih edebilirsiniz.

Emaye Tabak Nedir?

Emaye tabak, eskilerin çinko dedikleri şimdilerde emaye kaplamaya uygun kalitedeki metallerin emaye ile kaplanması sonucu oluşmuş son derece sağlıklı sofra ve sunum gereçlerindendir.

* Porselen emaye cam ve çeliğin pozitif özelliklerini mükemmel bir şekilde 800 – 850 °C de birleştirerek, pişirme ve sunum amaçlı mutfak ürünleri adı altında çok daha başarılı bir malzeme ortaya çıkarır.

Emaye Tabak Kullanımı

Emaye pizza tabağı burger ve pizza servisinin yapıldığı tüm işletmelerde ve evlerde çeşitli sunumlar yapmanızın en renkli ve sağlıklı yollarından birisidir.

Pizza servisi ve peynir tabağı olarak ideal boyuttaki bu renkli emaye tabaklar sofranıza çok şık bir hava katacaktır.

Nötr yapıları ile yiyeceklerin tatlarını değiştirmez, bakım ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

Benzer renkler ile emaye pizza tabaklarını diğer emaye tabak boyları ile birlikte çok şık emaye tabak seti oluşturabilirsiniz.

12 cm emaye tabaklar kahvaltılarda, 17 cm tabaklar pasta ve tatlı sunumları ve küçük porsiyonlarda yiyecek servislerinde kullanılabilir.
20 ve 21 cm emaye tabaklar ile karavan tarzı kullanım alanı dar olan yerlerde servis tabağı olarak son derece kullanışlıdırlar.

Emaye tabaklar hafiftir. Servis ve taşıma açısından son derece kullanışlıdırlar.

Emaye Tabaklar Sağlıklı mıdır?

* Tamamen doğal malzemelerden üretildikleri için son derece sağlıklı ürünlerdir.
* Toksik değildir.
* Son derece sert ve pürüzsüz materyaldir. Isıya maruz kalsalar da bir salınımları olmaz çözülmezler. Bu da sağlık açısından bir riski olmadığı anlamına gelir.
*- Temizlenmesi kolay ve anti bakteriyeldir. – pürüzsüz paslanmaz gözeneksiz yüzey, yiyecekleri pişirirken, fırınlarken ve saklarken mükemmel düzeyde hijyen sağlar.

Emaye Tabak Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Emayeci emaye tabak modelleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak, gelecek nesillere kadar uzun ve ışıltılı kullanım için elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Emaye Tabak Bakım ve Temizleme İpuçları

Emaye Tabakların Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi

Bulaşık makinesine koymadan önce üzerindeki yiyecek artıklarını veya yanmış yiyecekleri çıkarın, yanmış yapışmış yiyeceklerin üzerine hafif ılık ya da sıcak su dökün az miktar jel bulaşık deterjanı koyun, yumuşak bir fırça ya da sünger ile hafifçe ovarak yüzeyi kirden arındırın, ardından ılık suyla durulayın. Bulaşık makinesine yerleştirdikten sonra hassas cam temizleme programını kullanın.

Emaye Tabakların Elde Temizlenmesi

* Jel bulaşık deterjanları ve bulaşık süngeri ile yıkanmasını öneriyoruz.
* Emaye servis tabakları üzerinde oluşan siyah çizgiler genelde paslanmaz çelik çatal kaşık bıçakların metal aşınmasıdır, yumuşak bir bulaşık jeli ile ovularak giderilebilir.
* Eğer leke kalmışsa ılık bir suya çok az sirke ilave ederek yumuşak bir bez ile ovmak yeterli olacaktır.
* Su lekeleri kalmaması ve nem ortamı oluşmasına engel olmak için yıkama sonrası güzelce kurulandığından emin olun.

Emaye Pizza Tabağı Turkuaz – Emaye Ürünler – Emaye Tabak

 

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?