0536 944 54 44
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Emaye Servis Tabağı Siyah

19 Nisan 2019
434 kez görüntülendi
Emaye Servis Tabağı Siyah

Emaye Servis Tabağı Siyah

 

 

Emaye Servis Tabağı Siyah

Çap: 25 cm
Derinlik: 1,5 cm
Renk: Siyah
Materyal: Çelik Sac / Emaye

Emaye Servis Tabağı Siyah ile benzer renklerde farklı ölçülerde emaye tabak, emaye kupa ve diğer emaye ürünler ile bir set oluşturabilir canlı ve harika bir emaye tabak seti sahibi olabilirsiniz.

Daha küçük ebatlarda emaye kahvaltılık tabak modelleri ile de sabah kahvaltılarını eşsiz kılabilirsiniz.

Ev ve işyeri kullanımına uygun yapıda ve tasarımda olan emaye tabakları, kamp ve piknik aktiviteleriniz için de kullanabilirsiniz. Sunumların daha canlı renklerde ve daha sağlıklı bir görsel şölen sunmak için emaye tabakları tercih edin.

Emaye Tabak Nedir?

Emaye tabak, eskilerin çinko dedikleri şimdilerde emaye kaplamaya uygun kalitedeki sac’ın emaye ile kaplanması sonucu oluşmuş son derece sağlıklı sofra ve sunum gereçlerindendir.

* Porselen emaye cam ve çeliğin pozitif özelliklerini mükemmel bir şekilde 800 – 850 °C de birleştirerek, pişirme ve sunum amaçlı mutfak ürünleri adı altında çok daha başarılı bir malzeme ortaya çıkarır.

Emaye Tabak Kullanımı

Emaye servis tabağı kahvaltı salonları da dâhil tüm işletmelerde ve evlerde farklı ebatları ile çeşitli sunumlar yapmanızın en renkli ve sağlıklı yollarından birisidir.

Sabah kahvaltılarında çocuklarınız için hazırlayacağınız enfes krepler ve muhteşem sunumlarınız için ideal boyutlardaki bu emaye servis tabaklarını kullanabilirsiniz.

Nötr yapıları ile yiyeceklerin tatlarını değiştirmez, bakım ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

Farklı boyları, oldukça fazla kullanım alanları ve hafif yapılarından dolayı piknik, karavan ve dış aktiviteler de dâhil olmak üzere oldukça fazla kullanım alanına sahip bu emaye servis tabaklarını yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Emaye Servis Tabakları Sağlıklı mıdır?

* Tamamen doğal malzemelerden üretildikleri için son derece sağlıklı ürünlerdir.
* Toksik değildir.
* Son derece sert ve pürüzsüz materyaldir. Isıya maruz kalsalar da bir salınımları olmaz çözülmezler. Bu da sağlık açısından bir riski olmadığı anlamına gelir.
*- Temizlenmesi kolay ve anti bakteriyeldir. – pürüzsüz paslanmaz gözeneksiz yüzey, yiyecekleri pişirirken, fırınlarken ve saklarken mükemmel düzeyde hijyen sağlar.

Emaye Servis Tabak Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Emayeci emaye servis tabağı modelleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak, gelecek nesillere kadar uzun ve ışıltılı kullanım için elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Emaye Servis Tabağı Bakım ve Temizleme İpuçları

Emaye Servis Tabağı Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi

Bulaşık makinesine koymadan önce üzerindeki yiyecek artıklarını veya yanmış yiyecekleri çıkarın, yanmış yapışmış yiyeceklerin üzerine hafif ılık ya da sıcak su dökün az miktar jel bulaşık deterjanı koyun, yumuşak bir fırça ya da sünger ile hafifçe ovarak yüzeyi kirden arındırın, ardından ılık suyla durulayın. Bulaşık makinesine yerleştirdikten sonra hassas cam temizleme programını kullanın.

Emaye Servis Tabaklarının Elde Temizlenmesi

* Jel bulaşık deterjanları ve bulaşık süngeri ile yıkanmasını öneriyoruz.
* Emaye servis tabakları üzerinde oluşan siyah çizgiler genelde paslanmaz çelik çatal kaşık bıçakların metal aşınmasıdır, yumuşak bir bulaşık jeli ile ovularak giderilebilir.
* Eğer leke kalmışsa ılık bir suya çok az sirke ilave ederek yumuşak bir bez ile ovmak yeterli olacaktır.
* Su lekeleri kalmaması ve nem ortamı oluşmasına engel olmak için yıkama sonrası güzelce kurulandığından emin olun.

Emaye Servis Tabağı Siyah – Emaye Ürünler – Emaye Tabak

Ürün Görselleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?