Emayeci firması 2003 yılından bu yana Çamlıca Home bünyesinde özellikle emaye mutfak ürünleri ve emaye sunum ürünleri ile Üsküdar bulgurlu da perakende ve toptan satış konusunda başta restoran ve aşçılık sektörüne hizmet vermektedir.
Emayeci firması perakende satışlarda edindiği bilgi, beceri ve deneyimlerini emaye sektörünü daha iyi noktalara getirmek için sürekli geliştirmektedir.

Emayeci emaye tencere modelleri ile ev hayatında aşçılığı benimseyen ve yemek yapmaktan zevk alanlara, sağlıklı ve sağlam yapılarıyla uzun yıllar profesyonel kalitede emaye pişirme araçları sağlamaktadır.

Kaliteli emaye tencere ve emaye mutfak ürünleri için profesyonel seçim yapmak isteyenlerin buluşma noktasını oluşturmaktadır. Restoran ve aşçılık endüstrisinin uzun yıllara dayanan bilgi birikimi üzerine inşa edildik.
Emaye ürünlerimiz profesyonel bir his ve kaliteye sahiptir.

Marka isminin bize verdiği yetkiye dayanarak en kaliteli ve emsalsiz emaye mutfak ve sunum ürünlerini ürettiğimizi ve bunu dünyanın birçok ülkesine kendi mottomuzun arkasında durarak yaptığımızı büyük bir keyifle dile getirebiliriz.

Emaye ürünlerin her zaman en iyisini yapmaya çalışıp ileride çok daha iyilerine de yine bizim imzamız ile şekil verileceğine hiçbir zaman kuşkumuz olmamıştır.

Takım arkadaşlarımızın özen ve büyük özveriyle hayat verdikleri emaye ürünler, emaye severleri ile dünyanın her köşesinde buluşuyorlar.

Emayeci, en kaliteli yerli üretim emaye fabrikalarının ürünlerinin hem iç hem dış piyasalarının satış ve pazarlaması, OEM ve ODM ürün üretilmesi ile ilgili iş birliği konularında firmalarla karşılıklı çalışmalar yapmaktadır. Yemek pişirmek ve servisi ile ilgili ve tüm gastronomi aşamasında kullanılan emayeden sağlıklı ürünleri kapsayan bir ürün gamı mevcuttur. Birçok üretici firmaya ait emaye tencere, emaye kupa, emaye tabak ve emaye fırın tepsisi ve benzeri ürünler ile sağlıklı yemekler pişirebilir ve onları tüm yaşam alanında kullanabilirsiniz. Emayeci, başta restoran ve kahvaltı salonları için emaye mutfak ürünleri ve fastfood işletmeleri için sunum tabaklarını da içeren çok geniş bir ürün gamına sahiptir.

Ev işyerleri kullanımına ortak olarak uygun olan emaye saklama kapları, emaye tencere ve emaye kupa ve benzeri sofra ve sunum gereçlerini emayeci bünyesinde bulabilirsiniz. Çok çeşitli emaye pişirme ve sunum ekipmanlarına sahip emayeci firması bunun yanında emaye kaplamaya müsait tüm ürün gruplarında çeşitli projelerde genç ve dinamik yapısıyla hızlı bir şekilde geri dönüşler sağlamaktadır. Ev ve işletme kullanımına uygun emaye tencere ve emaye tencere seti modelleri temini ve bu ürünlerin ihracatını da kapsayan hizmetlerle de ilerleyen zamanlarda hizmet ağını genişletmeyi planlamaktadır.

Emayeci firması yurtiçi satışlarını arttırmak ve sonrasında ülke milli kaynaklarına katma değer sağlamak adına emaye üretimini desteklemek ve satış ağını dünyanın birçok ülkesine gerçekleştireceği ihracatlar ile artırmak hedefindedir.

Emaye sağlıktır, emaye hem dayanıklı hem de doğal yapısı ile başta gıda sektörü ve benzeri alt sektörlere hizmet etmektedir. Emaye eşyalar hayatımızın her anında bize ve hayatımıza dokunan eşsiz materyallerdir. Su ısıtıcılarından panel kaplamalara ve sokak levhalarına kadar birçok noktada emaye eşyalar ve emaye ürünler kullanılmaktadır.

Daha doğal ve yüzde yüz geri dönüştürülebilen bu eşsiz materyaller sağlıklı beslenmek isteyenlerin ve hijyeni hayatlarının odak noktası haline getirenlerin vazgeçilmez ürünlerindendir. Bu ve benzeri nedenlerden emaye ürünlerin üretimi ve yaygınlaşması adına kamuoyunu doğru bilgilendirmeyi kendimize görev edindik.

Daha sağlıklı bireyler ve çok daha sağlam dayanıklı tüketim ürünleri üretimlerini ülkemizde yaygın hale getirme adına çalışmalarımızı ve araştırmalarımızı sürekli bir şekilde genç ve dinamik yapımızı koruyarak ekibimizle sürdürmekteyiz.

Klasik emaye kalıplarının ötesine taşımaya çalıştığımız eski ve yeninin buluşma noktası emaye eşyalara her geçen gün bir yenisini çok farklı teknikler deneyerek katmaya çalışıyor ve emaye eşya ürün yelpazemizi olduğundan çok daha fazla hale getirmeye çalışıyoruz.

Tüm işletme ve hanelere eskisinden çok daha fazla şekilde sirayet etmek ve herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen pratik mutfak gereçlerini de kapsayan emaye ürünler ile fark yaratmak niyetindeyiz.

Yerli üretim emaye ürünlerimizin sağlıklı ve doğal yapısını başta ülkemizin tüm bireylerine sunmak daha sonrasında dünyanın birçok yerine Türk markasını tanıtmak ve bunun sürekliliğini sağlamak niyetindeyiz.

Emaye ile sağlıklı kalınız.