0536 944 54 44
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Emayeci Hakkında

Emayeci firması 2003 yılından bu yana Çamlıca Home bünyesinde özellikle emaye mutfak ürünleri ve emaye sunum ürünleri ile Üsküdar bulgurlu da perakende ve toptan satış konusunda başta restoran ve aşçılık sektörüne hizmet vermektedir.
Emayeci firması perakende satışlarda edindiği bilgi, beceri ve deneyimlerini emaye sektörünü daha iyi noktalara getirmek için sürekli geliştirmektedir.

Emayeci emaye tencere modelleri ile ev hayatında aşçılığı benimseyen ve yemek yapmaktan zevk alanlara, sağlıklı ve sağlam yapılarıyla uzun yıllar profesyonel kalitede emaye pişirme araçları sağlamaktadır.

Kaliteli emaye tencere ve emaye mutfak ürünleri için profesyonel seçim yapmak isteyenlerin buluşma noktasını oluşturmaktadır. Restoran ve aşçılık endüstrisinin uzun yıllara dayanan bilgi birikimi üzerine inşa edildik.
Emaye ürünlerimiz profesyonel bir his ve kaliteye sahiptir.

En kaliteli yerli üretim emaye fabrikalarının ürünlerinin hem iç hem dış piyasalarının satış ve pazarlaması, OEM ve ODM ürün üretilmesi ile ilgili iş birliği konularında firmalarla karşılıklı çalışmalar yapmaktadır. Yemek pişirmek ve servisi ile ilgili ve tüm gastronomi aşamasında kullanılan emayeden sağlıklı ürünleri kapsayan bir ürün gamı mevcuttur. Birçok üretici firmaya ait emaye tencere, emaye kupa, emaye tabak ve emaye fırın tepsisi ve benzeri ürünler ile sağlıklı yemekler pişirebilir ve onları tüm yaşam alanında kullanabilirsiniz. Emayeci, başta restoran ve kahvaltı salonları için emaye mutfak ürünleri ve fastfood işletmeleri için sunum tabaklarını da içeren çok geniş bir ürün gamına sahiptir.

Ev işyerleri kullanımına ortak olarak uygun olan emaye saklama kapları, emaye tencere ve emaye kupa ve benzeri sofra ve sunum gereçlerini emayeci bünyesinde bulabilirsiniz. Çok çeşitli emaye pişirme ve sunum ekipmanlarına sahip emayeci firması bunun yanında emaye kaplamaya müsait tüm ürün gruplarında çeşitli projelerde genç ve dinamik yapısıyla hızlı bir şekilde geri dönüşler sağlamaktadır.
Ev ve işletme kullanımına uygun emaye tencere ve emaye tencere seti modelleri temini ve bu ürünlerin ihracatını da kapsayan hizmetlerle de ilerleyen zamanlarda hizmet ağını genişletmeyi planlamaktadır.

Emayeci firması yurtiçi satışlarını arttırmak ve sonrasında ülke milli kaynaklarına katma değer sağlamak adına emaye üretimini desteklemek ve satış ağını dünyanın birçok ülkesine gerçekleştireceği ihracatlar ile artırmak hedefindedir.