Diğer Emaye Ürünler

Emaye Büyük Sürahi Ekobo

Emaye Büyük Sürahi (Ekobo)

Emaye Büyük Sürahi Ölçüleri:

Çap: 11 cm
Derinlik: 21,5 cm
Kapasite: 2 L.
Renk: Ekobo
Materyal: Çelik Sac / Emaye

Emaye Büyük Sürahi Kullanım Özellikleri

1 – Emaye Büyük Sürahi, ev ve işletme kullanımına uygundur.
2 – Dış mekân kullanım için son derece idealdir.
3 – Pürüzsüz yapısı nedeniyle bakteri üremesine karşı korunaklıdır.
4 – Kesilme ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.
5 – Temizlenmesi kolaydır – bulaşık makinesinde yıkanabilir.
6 – Geri dönüştürülebilir.
7 – Kaplamanın altında çelik sac olduğundan mikrodalga kullanımına uygun değildir.

Emaye Sürahi, tüm sıcak ve soğuk içeceklerinizin servisinde kullanabileceğiniz, son derece şık ve sağlıklı bir emaye sürahi modelidir.
Canlı ve parlak renk seçenekleri ile tüm sofralara bir canlılık getireceğine inandığımız bu eşsiz emaye sürahi modeli, mutfak ve sofralarınızın başköşesine yerleştireceksiniz.

Modern görünümü ve canlı renkleri ile isterseniz bazı durumlarda emaye sürahinizi içine canlı çiçekler ile birlikte vazo olarak da kullanabilirsiniz.

Emaye sürahi, diğer tüm emayeler gibi sıcak sıvıları sıcak soğuk sıvıları da aynı şekilde belli sürelerde ısısını muhafaza eden özelliği son derece önemlidir.

Geçirgensiz ve pürüzsüz yüzeyi içerisine konulan sıvının tadını asla değiştirmez. Nötrdür.

Temizlenmesi ve bakımı oldukça kolay olan bu emaye sürahi son derece kullanışlıdır.

Çok şık bir ev hediyesi seçeneğidir.

Farklı et kalınlıklarında imal edilen diğer tüm emaye ürünler gibi emaye sürahi modelleri de aynı şekilde üretilmektedirler. Kordonlu yapısı ile bakteri üremesine karşı da korunaklı olduğundan gönül rahatlığı ile tüm içecek servislerinizde kullanabilirsiniz.

Emaye sürahi modellerini emaye bardak modellerimiz ile birlikte satın alarak muhteşem bir set oluşturabilir, bahçe ve balkonlarınızda serin limonatalarınızı ya da yemeklerinizin yanında ayranlarınızı bu muhteşem emaye eşyaları kullanarak yudumlayabilirsiniz.

Emaye Büyük Sürahi Bakım ve Temizlik İpuçları:

Emayeci marka emaye sürahi ve mutfak ürünleri bulaşık makinesi kullanımına uygundur. Ancak uzun yıllar benzer kalitede ve parlaklıkta kullanmak için elde yıkanmasını tavsiye ediyoruz.

Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi:

Emaye ürünleri bulaşık makinesine kaldırmadan önce içlerindeki kalanları çıkarın, hafifçe çalkalayıp bulaşık makinesi ondan sonra yerleştirin. Hassas programda yıkayın.

Elde Temizlik için:

Emaye sürahi içerisinde servisini yaptığınız içeceklerin renkli tortuları yapışmış olabilir. Bunu yumuşak bir bulaşık deterjanı ya da katı sabun sürttükten sonra yumuşak yüzlü bir sünger ile sürterek kolayca giderebilirsiniz.

Tabak tarzı emaye ürünleri temizlemek için su ve deterjan dolu bir kaba koyup kaynatabilir ve yumuşak bir sünger yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz.
Tava ve tencereler için yemekleri içinden çıkardıktan sonra içerisine deterjan ve su ilave edip hafifçe kaynatın kirlerin kabarıp kolayca temizlendiğini göreceksiniz.

Emaye Büyük SürahiEmaye ÜrünlerDiğer Emaye Ürünler

 

Bu ürünümüzü beğendiyseniz ”Güvenli Alışveriş” seçeneği ile sitemizden güvenle alabilirsiniz.

Önceki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir