Kaseroller

Kaserol 16 cm Sıçratma Desen Siyah

Kaserol 16 cm Sıçratma Desen Siyah

 

Kaserol 16 cm Sıçratma Desen Siyah

Çap: 12,5 cm
Derinlik: 5 cm
Kapasite: 350 ml.
Renk: Siyah Sıçratma Desen
Materyal: Çelik sac / emaye

Kaserol 16 cm Sıçratma Desen Siyah Özellikleri:

1 – Ev ve işletme kullanımına uygundur.
2 – Dış mekân kullanım için son derece idealdir.
3 – Pürüzsüz yapısı nedeniyle bakteri üremesine karşı korunaklıdır.
4 – Kesilme ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.
5 – Temizlenmesi kolaydır – bulaşık makinesinde yıkanabilir.
6 – Geri dönüştürülebilir.
7 – Kaplamanın altında çelik sac olduğundan mikrodalga kullanımına uygun değildir.

Kaserol 16 cm Sıçratma Desen Siyah ile bebeklerinize mama hazırlayabilir, süt ya da sos ısıtmak için kullanabilir ya da yumurta haşlamak için kullanabilirsiniz. Çok amaçlı ve uygun kapasitesi ile mutfaktaki en önemli yardımcınız olabilirler.
Evlerinde kendini şef ilan edenlere benzersiz deneyimler sunacak bu emaye kaseroller ile harikalar yaratabilirsiniz.

Parlak renkli ve sağlam yapıları yanında kolay temizlenen pürüzsüz yüzeyi ile sağlık açısından da son derece güvenli olan bu renkli emaye kaserol, başta horeca sektörü olmak üzere hediyelik eşya mağazaları, yiyecek içecek imalatı ve servisinin bulunduğu tüm mekânlarda, kamp ortamında ve ev kullanımı için dahi sıklıkla tercih edilmektedir.

Emaye kaplamaya uygun sacdan imal edilmiştir. Kordonlu dediğimiz kendinden kıvrımlı yapısı asla bakteri üremesine müsaade etmediği için son derece sağlıklıdır ve işletmeler için özellikle tercih sebebidir.

Renkli emaye kaserol, emaye kupa, emaye tabaklarımız ve diğer emaye ürünlerimiz gibi, indüksiyonlu ocak, direk ateş ve fırın kullanımı yanında bulaşık makinesinde de yıkanabilir.

Bu renkli emaye kaserol, zamansız kullanımı ile bir ömür boyu mutfaklarınızı süsleyebilirler.

Kaliteli ve sağlıklı yapılarının ön planda olduğu emaye ürünler sevdikleriniz için de son derece güzel birer hediye seçeneği olabilirler.

Renkli emaye kaserol yanında emaye tabak, emaye tencere, emaye tabak ve sosluklar ve emaye kâseler ile birlikte kendinize çok renkli ve sağlıklı emaye setler oluşturabilirsiniz.

Emaye – Ateşten doğan doğal bir malzeme, korozyona karşı dayanıklı ve cam kadar saftır, zaman ve atmosfer koşullarından etkilenmeyen ve çok çeşitli renklerde şekillenebilen, her zaman geri dönüştürülebilen bir malzemedir. Porselen emaye, metaller üzerinde koruyucu, fonksiyonel ve dekoratif amaçlar için kullanılan inorganik ve camsı bir kaplamadır.

Emaye Kaserol Bakım ve Kullanımı

– Emaye kaserollerimiz bulaşık makinesinde ve elde yıkanabilirler. Su lekeleri kalmaması ve nem ortamı oluşmasına engel olmak için yıkama sonrası güzelce kurulandığından emin olun.

– Eğer leke kalmışsa ılık bir suya çok az sirke ilave ederek yumuşak bir bez ile ovmak yeterli olacaktır.

– Jel bulaşık deterjanları ve bulaşık süngeri ile yıkanmasını öneriyoruz.

– Kaserol içinde zamanla sarı lekeler oluşabilir, pişirilen gıdaların renkleridir, yumuşak bir bulaşık jeli ile ovularak giderilebilir.

Emaye kullanmak sağlıklı mıdır?

– Gıdaya ve emaye kaplamaya uygun olan çelik sac ve cam ( emay) pürüzsüz bir yapı oluşturduğundan ve yaklaşık 800 ° C’de pişirildiğinden tüm gıdalarınızı gönül rahatlığı ile emaye ürünlerimizde pişirebilir ve servis edebilirsiniz.

Emaye sağlıktır.

Sert ve pürüzsüz yüzeyi temizlik açısından idealdir.

Kendinden kıvrımlı yapısı bakteri üremesine müsaade etmez.

Kaserol 16 cm Sıçratma Desen Siyah – Emaye Ürünler – Kaseroller

 

Önceki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir