18 cm Tabaklar, Tabaklar

Emaye Servis Tabağı 20 cm Kırmızı

Emaye Servis Tabağı 20 cm Kırmızı

Emaye Servis Tabağı 20 cm Kırmızı

Çap: 20 cm
Derinlik: 2,5 cm
Renk: Kırmızı
Materyal: Çelik Sac / Emaye

Emaye Servis Tabağı 20 cm Kırmızı ile benzer renklerde farklı ölçülerde emaye tabak, emaye kupa ve diğer emaye ürünler ile bir set oluşturabilir canlı ve harika bir emaye servis tabağı seti sahibi olabilirsiniz.

Emaye servis tabağı ölçüsü küçük atıştırmalıklar ve küçük porsiyondaki yemeklerin sunumlarında kullanıma uygundur.

Ayrıca 20 cm çapında olan bu emaye tabak modelleri ile farklı servis ve sunumlar için kullanabilir ve sunumlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Ev ve işyeri kullanımına uygun yapıda ve tasarımda olan bu emaye servis tabağı, kullanım alanı dar olan kamp ve piknik aktiviteleri için de idealdir.

Yerli üretim emaye tabak modelleri, görsel açıdan sunumların daha canlı renklerde olması ve daha sağlıklı sofralar kurma adına tercih edilebilir.

Emaye Tabak Nedir?

Emaye tabak modelleri, eskilerin çinko dedikleri şimdilerde emaye kaplamaya uygun kalitedeki metallerin emaye ile kaplanması sonucu oluşmuş son derece sağlıklı sofra ve sunum gereçlerindendir.

* Porselen emaye cam ve çeliğin pozitif özelliklerini mükemmel bir şekilde 800 – 850 °C de birleştirerek, pişirme ve sunum amaçlı mutfak ürünleri adı altında çok daha başarılı bir malzeme ortaya çıkarır.

Emaye sağlıktır.

Emaye Tabak Kullanımı

Emaye servis tabağı kahvaltı salonları da dâhil tüm işletmelerde ve evlerde farklı ebatları ile çeşitli sunumlar yapmanızın en renkli ve sağlıklı yollarından birisidir.

İşletmelerde yemek, kamp ve karavan ortamında çok amaçlı servisleriniz için kullanabileceğiniz emaye servis tabağı 20 cm boyutu ve canlı renkleri ile sofranıza çok şık bir hava katacaktır.

Nötr yapıları ile yiyeceklerin tatlarını değiştirmez, bakım ve temizlenmesi oldukça kolaydır.

Farklı boyları ile emaye tabak seti oluşturabilirsiniz.

12 cm emaye tabaklar kahvaltılarda, 17 cm tabaklar pasta ve tatlı sunumları ve küçük porsiyonlarda yiyecek servislerinde kullanılabilir.

20 ve 21 cm emaye tabaklar ile karavan tarzı kullanım alanı dar olan yerlerde servis tabağı olarak son derece kullanışlıdırlar.

Emaye tabaklar hafiftir. Servis ve taşıma açısından son derece kullanışlıdırlar.

Emaye Tabaklar Sağlıklı mıdır?

* Tamamen doğal malzemelerden üretildikleri için son derece sağlıklı ürünlerdir.
* Toksik değildir.
* Son derece sert ve pürüzsüz materyaldir. Isıya maruz kalsalar da bir salınımları olmaz çözülmezler. Bu da sağlık açısından bir riski olmadığı anlamına gelir.
*- Temizlenmesi kolay ve anti bakteriyeldir. – pürüzsüz paslanmaz gözeneksiz yüzey, yiyecekleri pişirirken, fırınlarken ve saklarken mükemmel düzeyde hijyen sağlar.

Emaye Servis Tabağı Bakım ve Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Emayeci emaye tabak modelleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak, gelecek nesillere kadar uzun ve ışıltılı kullanım için elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz.

Emaye Servis Tabağı Bakım ve Temizleme İpuçları

Emaye Servis Tabağı Bulaşık Makinesinde Temizlenmesi

Bulaşık makinesine koymadan önce üzerindeki yiyecek artıklarını veya yanmış yiyecekleri çıkarın, yanmış yapışmış yiyeceklerin üzerine hafif ılık ya da sıcak su dökün az miktar jel bulaşık deterjanı koyun, yumuşak bir fırça ya da sünger ile hafifçe ovarak yüzeyi kirden arındırın, ardından ılık suyla durulayın. Bulaşık makinesine yerleştirdikten sonra hassas cam temizleme programını kullanın.

Emaye Servis Tabağı Elde Temizlenmesi

* Jel bulaşık deterjanları ve bulaşık süngeri ile yıkanmasını öneriyoruz.
* Emaye servis tabakları üzerinde oluşan siyah çizgiler genelde paslanmaz çelik çatal kaşık bıçakların metal aşınmasıdır, yumuşak bir bulaşık jeli ile ovularak giderilebilir.
* Eğer leke kalmışsa ılık bir suya çok az sirke ilave ederek yumuşak bir bez ile ovmak yeterli olacaktır.
* Su lekeleri kalmaması ve nem ortamı oluşmasına engel olmak için yıkama sonrası güzelce kurulandığından emin olun.

Emaye Servis Tabağı 20 cm Kırmızı – Emaye Ürünler – Emaye Tabak

 

Önceki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir